TechEd – półmetek

Posted: 6 czerwca 2007 in Komputery i rozrywka
Pomiędzy sesjami znalazlem chwile na krótka relacje z TechEd 😉
Konferencja ogromna. O wiele wieksza niż europejska edycja, która odbywa się w Barcelonie. Przejście pomiędzy salami może zająć nawet kilkanaście minut, a pięć dni sesji mogą wykończyć nawet najbardziej twardych zawoników. Do naszej dyspozycji zostało oddane kilkaset komputerów na których można wykonywać świetnie przygotowane laby, ćwiczyć z instruktorem lub surfować po internecie.
Laby są przygotowane perfekcyjnie. Każde stanowisko posiada dwa monitory. Jeden pełni rolę wirtulanej maszyny (-yn). Drugi służy do przeglądania dokumantacji laboratorium oraz prowadzenia notatek. Sesja nie posiada limitu czasowego i co najważniejsze można ja zapisać aby można było ja wznowić po ponownym zalogowaniu!
Sesje są na dobrym poziomie. W końcu udało mi się trafic na sesje poświęconą narzędziom firmy Sysinternals. Niestety nie była prowadzona przez Marka Russinovicha ale i tak była świetna. Przed momentem wyszedłem z sesji o WSUS 3.0. Jakoś nie miałem czasu przyjrzeć się tej wersji. Jestem bardzo mile zaskoczony zmianami jakie dokonały się w tej wersji. W końcu jakieś przyzwoite raportowanie oraz obsługa za pomocą MMC.
Jedzenie jak zwykle kiepskie. Ciężko dogodzić komuś kto wychował się na bigosie, golonce oraz innych specjałach polskiej kuchni. Gwoździem do trumny są wszendobylskie zimne napoje 😦 oraz klimatyzacja zbyt mocno podkręcona klimatyzacja.
Teraz ide na lunch… ciekawe czym dziś kucharz nas uraczy ;( Oby nie było gorzej niż wczoraj.
 
Reklamy
Komentarze
 1. Unknown pisze:

  Witaj Reporterze:)
  Bigos bedzie czekal w domu jak tylko wrocisz:)

 2. Łukasz pisze:

  Hej Robert,
  może na TechEd jest stanowisko Windows Home Server? 🙂

 3. Robert pisze:

  Foks jest stanowisko Windows Home Server

 4. Łukasz pisze:

  To jakbyś mógł (nie chcę Ci głowy zawracać) czy wziąłbyś kilka materiałów o WHS dla młodego entuzjasty tego systemu? 😉 Z góry Ci serdecznie dziękuję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s