ITCore wystartował

Posted: 29 września 2007 in Komputery i rozrywka
27 września odbyła się premiera portalu ITCore. Pisałem już o nim wcześniej wiec wspomnę tylko o tym że jest on połączeniem portali WSS.pl z CodeGuru.pl. Ma to być największy portal o technologiach Microsoft. Niestety prace nie zostały zostały zakończone na czas. Dlaczego? Hmmm nie znam dokładnej odpowiedzi na ten temat. Ale moje zdanie jest takie że należało odłożyć premierę o 1 lub 2 miesiące aby programiści mogli skoczyć pisanie portalu. W sumie to nie chciałbym komentować tego za bardzo.No cóż tak się nie stało i portal wystartował we wczesnej becie.
 
Tak czy owak jeśli ktoś w Was ma ochotę na testowanie i zgłaszanie błędów nowego portalu lub zwyczajnie ma ochotę zobaczyć jak on wygląda to zapraszam do klinięcia linku poniżej:
 
Reklamy
Komentarze
  1. Unknown pisze:

    When the <a href="http://www.game4power.com/">Wow Gold </a> wolf finally found the <a href="http://www.game4power.com/">Buy Wow Gold</a>hole in the chimney he crawled <a href="http://www.game4power.com/buy-gold/">wow gold cheap </a> down and KERSPLASH right into that kettle of water and that was <a href="http://www.wowgoldone.com/"&gt; cheapest wow gold </a> the end of his troubles with the big bad wolf. <a href="http://www.game4power.com/">game4power</a&gt;,<a href="http://www.game4power.com/buy-gold/">buy cheap wow gold</a>The next day the <a href="http://www.wowgoldone.com/"><strong&gt; cheap wow gold </strong></a><a href="http://www.game4power.com/">buy gold wow</a> little pig invited his mother over . She said "You see it is just as I told you. The way to <a href="http://itemchannel.com">wow gold</a>get along in the world is to do <a href="http://www.itemchannel.com/">world of warcraft gold</a> things as well as you can." Fortunately for that little pig, he <a href="http://www.game4power.com/buy-gold">cheapest wow gold</a> learned that lesson. And he just lived happily ever after!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s