2 interesujące strony o Windows Server 2008 [PL]

Posted: 17 marca 2008 in Computers and Internet
Dziś wystartowała Witryna premierowa na WSS.pl. Abstrahując od strasznego wyglądu pod IE7, który po prostu się strasznie rozjechał, witryna pod względem zawartości jest godna uwagi. Są tam tylko linki ale za to prowadzą do bardzo ciekawych materiałow na temat Windows Server 2008 i SQL Server 2008. Co najważniejsze też do materiałów mojego autorstwa: kilku wpisów na blogu, oraz webcasta o SSTP.
 
Co ważne linki to nie wszystko. Są też bardzo ciekawe akcje premierowe. Chyba najciekawsza to możliwość zdania egzaminów online. Starzy bywalcy WSS.pl pamiętają pewnie egzaminy z IIS. Po ich zaliczeniu otrzymywało się nawet certyfikat. W tym przypadku będzie identycznie. To może być pierwszy krok do prawdziwej certyfikacji Microsoft.
 
 
Druga witryna ale równie ciekawa to techniczną część witryny Heroes Happen Here. Jest to swego rodzaju baza wiedzy o produktach, które miały premier podczas lunchu HHH. Znajdziecie tam m. in.: prezentacje multimedialne, dokumentację techniczną, webcasty, wirtualne maszyny i laboratoria, przewodniki po produkcie, prezentacje PowerPoint oraz informacje na temat integracji Vista i Office. Całość bardzo ładnie wykonana we Adobe Flash. Ciekawe czemu nie w Flash Killerze czyli Silverlight.
 
Dostęp do witryny wymaga posiadania Microsoftowego Paszportu za co z mojej strony wielkie brawa! W końcu nie muszę zakładać kolejnego konta.
 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s