Debaty Certyfikowane – relacja

Posted: 12 Maj 2008 in Computers and Internet
Od jakiegoś czasu odbywają się Debaty Certyfikowane. Jest to cykl spotkań który umożliwi wymianę poglądów oraz dyskusję na tematy związane z polską informatyką. Nie wspomniałem o nich na blogu bo zapraszane na nie było bardzo wąskie grono osób. Teraz o nich piszę ponieważ zostały opublikowane materiały wideo, które można pobrać ze strony Microsoftu.
 
Pierwsza dyskusja toczyła się wokół tematu: „Rozwój technologii informatycznych, a rozwój pracy ludzkiej. Czy mysz wygryzie informatyka? Człowiek czy komputer?". Tematy kolejne debat możecie znaleźć na stronie http://www.debatycertyfikowaneit.pl/page.php?id=2.
 
Pierwszą debatę już obejrzałem i jest bardzo interesująca. Całkowicie inna niż szkolenia techniczne, których jest bardzo dużo. Jakoś nie mogłem strawić jedynie tego co mówiła Grażyna Sroczyńska. Miałem wrażenie że nie ma dużego pojęcia o tym co mówi i trochę się w tym wszystkim pogubiła.
 
Debaty Certyfikowane – http://www.debatycertyfikowaneit.pl/
Reklamy
Komentarze
  1. Grzegorz pisze:

    Komputer był i będzie narzędziem więc pytanie Człowiek czy komputer ma przypuszczalnie tylko jedną odpowiedż: człowiek. Człowiek bez komputera może istnieć; komuter bez człowieka nie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s