MTS 2008 już za kilka godzin

Posted: 7 października 2008 in Computers and Internet
Już za kilka godzin startuje największa konferencja w Polsce na temat technologii Microsoft. Mówię oczywiście o Microsoft Technology Summit 2008.
 
MTS 2008 skierowany do specjalistów IT, programistów, pasjonatów, menedżerów IT oraz innych osób zajmujących się informatyką, odbędzie się w dniach 8-9 października br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Podczas tegorocznej, trzeciej już edycji Microsoft Technology Summit, odbędzie się ponad 100 sesji i warsztatów technicznych, podzielonych na 10 równoległych ścieżek tematycznych. Zostaną poruszone takie zagadnienia, jak: wirtualizacja, bezpieczeństwo infrastruktury, wysoka dostępność, komunikacja i współpraca, zarządzanie treścią, software + Services, urządzenia przenośne. W konferencji weźmie udział ponad 60 ekspertów z Polski i zagranicy oraz ponad 30 czołowych firm z branży IT. Uczestnicy otrzymają do swojej dyspozycji laboratoria komputerowe, wyposażone w około 60 stacji roboczych, gdzie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w praktyce. Dodatkowo, w tym roku po raz pierwszy organizatorzy stworzą mobilne centrum certyfikacji Microsoft. Wszyscy zarejestrowania mają możliwość skomponowania własnego harmonogramu konferencji i wybrania sesji tematycznych w których chcą uczestniczyć.
 
MTS_2008_Robert_Stuczynski_Noise_blog
 
Oczywiście będę na MTS2008!
Komentarze
  1. Grzegorz pisze:

    No cóż..udanej imprezy i do zobaczenia na MTS za rok 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s