CONFidence 2009

Posted: 21 kwietnia 2009 in Computers and Internet
Znajoma podesłała mi informacje o konferencji. Od razu zaznaczam że jest to konferencja płatna, bo tego w tekscie nie ma, ale tematyka może być dla Was interesująca.
 
"W maju w Krakowie odbędzie się 5 edycja konferencji CONFidence. W tym roku udało się nam przekonać do zorganizowania konferencji OWASP EU, która dopełni tydzień bezpieczeństwa w Polsce.
CONFidence jest podzielony na niezależne ścieżki dla programistów i administratorów systemów. To więcej niż konferencja, to bardziej spotkanie z osobami, dla których bezpieczne i estetyczne kodowanie jest ważne. W trakcie konferencji odbędzie się masa imprez towarzyszących – turniej robotów, nauka locpickingu, konkurs Capture the Flag. Jeśli jesteś prawdziwym programistą, interesuje Cię co się dokładnie dzieje wewnątrz systemu, umiesz spojrzeć na aplikację głębiej niż szeregowy koder, nie zgadzasz się ze stwierdzeniami z bloga CONFidence musisz wziąć udział w CONFidence. Wystąpią: Bruce Schneier (doradca Kongresu USA ds. bezpieczeństwa), Tavis Ormandy (security inżynier Google), Joanna Rutkowska, Jacob Appelbaum, Marc Schoenefeld (specjaslita bezpieczeństwa Javy) i wielu innych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s