VHD i Windows Experiance Index w Windows 7 RC

Posted: 6 Maj 2009 in Computers and Internet
Wielkim minusem w buildzie 7100 czyli RC jest to że nie udaje się wykonać indeksu sprzętu – czyli Windows Experiance Index. Dzieje się to wtedy gdy bootujemy system z dysku VHD. Rozwiązania na tą chwilę nie znam.
 
Co gorsza zgłosiłem to do zespołu produktowego i wydaje sie że jest to celowe bo zwyczajnie podziękowali (by Designe) mi tylko za zgłoszenie 😦
 
Jeśli tak będzie w RTM to niestety wykorzystanie, najciekawszej funkcjonlaności jaką jest dla mnie bootowanie z VHD, zostanie ograniczona.
Reklamy
Komentarze
  1. Dariusz pisze:

    Fakt… to nie jest fajen 😦 Mam cichą nadzieję, że może jednak w RTM coś się z tym z zmieni.

  2. Ziemek pisze:

    A na czym polega to dotkliwość tego ograniczenia? Bo chyba nie rozumiem? Ze nie możesz zmierzyć jak fakt wirtualizacji storage wpłynął na index? Czy jest coś czego nie pojąłem?

  3. Robert pisze:

    Index jest i powien zostac zmierzony. Jesli nie chca tego robic dla vhd to przeciez mozna ominac ten wiersz i tam dac "-". Pomiar indexu zostal przeciez po cos wprowadzony i czy to dotkliwosc czy nie powinien dzialac dla wszystkich normlanych konfiguracji. VHD tez jest taka. Fakt "wirtualizacji storage" raczej nie wplywa na index bo on dzialal w beta i pokazywal wlasciwie identyczny wynik. Chocby w celu porownania wynikow z innym komputerem. Konczac index jest i pownien dzialac 😉 a jesli nie jest nikomu 😉 potrzeny to powien zostac usuniety z systemu jako zbeny barjer.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s