Startuje cykl spotkań o Windows 7 i Windows Server 2008 R2

Posted: 4 października 2009 in Computers and Internet

Paula Januszkiewicz, Grzegorz Tworek i Łukasz Foks rozpoczynają cykl spotkań online na temat Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Wszystkie zostaną poprowadzone za pomocą Live Meeting oraz zostały zorganizowane przez nas portal Virtual Study. Jak zwykle wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

virtualstudy.pl_3_MVP[1]

Data: 09-10-06 20:00
Temat: BitLocker i BitLocker 2 Go, Paula Januszkiewicz, Poziom: 300
Na spotkaniu zostaną przedstawione mechanizmy szyfrowania BitLocker 2 Go i BitLocker w Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2. Omówiona zostanie architektura tych rozwiązań, pokazane techniczne nowości oraz sposoby zarządzania wymienionymi mechanizmami.

Data: 09-10-14 20:00
Temat: AppLocker Deep Drive, Grzegorz Tworek, Poziom: 300
AppLocker jest jedną z najciekawszych funkcjonalności Windows 7. Wydaje się, że może on pomóc wielu administratorom, ale zanim uwierzy się w jego skuteczność – warto spojrzeć jak tak naprawdę działa. Podczas sesji przyjrzymy się oficjalnej stronie Applockera, zastanowimy się gdzie może być w praktyce użyteczny a później spróbujemy go popsuć i oszukać.

Data: 09-10-20 20:00
Temat: Zapobiec niepożądanemu – ABC rozwiązywania problemów w Windows 7, Łukasz Foks, Poziom: 300
Zobacz dlaczego Windows 7 jest rewolucją w zakresie rozwiązywania problemów – nowe technologie jak Problem Steps Recorder (z nowej perspektywy narzędzia wiersza poleceń!) czy Windows Troubleshooting Platform zdecydowanie upraszczają i ułatwiają to zadanie. Podczas sesji omówione zostaną dodatkowe elementy takie jak Remote Assistance czy Remote Desktop. A to wszystko z perspektywy nowego systemu!

Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 7 / Windows Server 2008 R2 lub chciałbyś / chciałabyś dowiedzieć się nieco więcej o nowych systemach – zapraszamy!

Cykl o Windows 7 i Windows Server 2008 R2 będzie oczywiście kontynuowany. Jeśli masz ochotę poprowadzić kolejne spotkania to zgłoś swoją kandydaturę.
Link do spotkań dostepny na naszym forum http://www.virtualstudy.pl/forum/18-spotkania/227-rejestracja-na-spotkania-o-windows-7-i-windows-server-2008-r2.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s