Już najwyższy czas by poznać Power Shell

Posted: 23 stycznia 2010 in Computers and Internet

Portal Virtual Study ma przyjemność zaprosić na cykl trzech spotkań pod przewodnim tytułem: PowerShell bez tajemnic. Sesje poprowadzi Grzegorz Tworek (Microsoft MVP: Enterprise Security).

08.02.2010 – PowerShell dla początkujących – PowerShell jest nowym językiem skryptowym, którego siła jest trudna do przecenienia. Warto więc pomyśleć czasem nad rozwiązywaniem typowych zadań administracyjnych właśnie w PowerShellu. W czasie sesji pokażemy jak się za to zabrać, gdzie szukać pomocy, o co w ogóle chodzi z tym PowerShellem i dlaczego wszyscy o nim mówią.

10.02.2010 – PowerShell dla tych, którym już coś działa – Jeżeli wiemy już jak radzić sobie w PowerShellu, posłuchajmy jak podejść do poważniejszych wyzwań. W czasie sesji pokazane zostaną przykłady z życia wzięte oraz parę sztuczek i kruczków pozwalających na bardziej efektywną pracę.

marzec 2010 – WMI w PowerShell – Skoro WMI umie wszystko zrobić z komputerem a PowerShell pozwala oskryptować rozwiązanie dowolnego problemu, to połączenie ich sił musi dać administratorowi wszechmocne narzędzie. Podczas sesji dowiemy się jak „rozmawiać” z WMI, jak wykorzystać go do swoich potrzeb i gdzie są granice możliwości takiego rozwiązania.

Udział w sesji wymaga wcześniejszej rejestracji i jest darmowy. Ilość miejsc ograniczona ! Link do rejestracji na forum.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s