VirtualStudy Conference 2010 – oficjalna strona

Posted: 17 Maj 2010 in Computers and Internet

Kilka dni temu pisałem o VirtualStudy Conference 2010.

Dziś już znamy termin: 19 czerwca 2010

Rejestracja rusza: 2 czerwca 2010

Znamy stronę konferencji: http://conf2010.virtualstudy.pl

Ogromna prośba do wszystkich o promocje strony: http://conf2010.virtualstudy.pl/index.php?sub=promote

vs_2010_banner3[1]

A to cytat ze strony głównej:

VirtualStudy Conference 2010 jest pierwszą edycją wirtualnej, ogólnoświatowej konferencji, przeznaczoną dla szeroko rozumianego grona pasjonatów i specjalistów IT. Konferencja została stworzona, aby umożliwić wymianę technicznej wiedzy eksperckiej i pomóc profesjonalistom IT w zwiększaniu ich umiejętności zawodowych. Organizatorami konferencji jest zespół redakcyjny portalu VirtualStudy.pl oraz najlepsi specjaliści IT, współpracujący z portalem. Uczestniczyć w niej będzie można w sobotę, 19 czerwca 2010 r., dzięki bezpłatnej platformie LiveMeeting.

Portal VirtualStudy.pl to portal dla wszystkich, którzy czują głód wiedzy, chcą się nauczyć czegoś nowego, poszerzyć horyzonty, ale także dla tych, którzy chcą się tą wiedzą podzielić, siedząc wygodnie w domu, w ulubionym fotelu, z kapciami na nogach i kubkiem kawy w ręku.

VirtualStudy Conference 2010 to świetna okazja i możliwość uczestnictwa i wysłuchania sesji poprowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów. W czasie kilkunastu godzin będzie można usłyszeć prelekcje zarówno polskich, jak i zagranicznych ekspertów.

Konferencja będzie składała się z 3 ścieżek tematycznych, prowadzonych w języku polskim i 2 ścieżki anglojęzyczne. Każda ścieżka to 5 sesji, więc z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Polskie ścieżki będą przeznaczone: dla specjalistów ITPro, baz danych i developerów.

Ścieżki anglojęzyczne będą podzielone na sesje o tematyce mieszanej i dotyczące bezpieczeństwa systemów informatycznych . Aby każdy zainteresowany mógł uczestniczyć w tej konferencji, sesje będą w sobotę, polskojęzyczne od godz. 9:00 – 17:00, a sesje anglojęzyczne od godz.18:00.

Chcemy, aby ta konferencja była jedną z największych i najlepszych wirtualnych konferencji na świecie. Już dzisiaj możecie zobaczyć pierwsze nazwiska prelegentów. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w niej i chcielibyście poinformować o niej innych, w zakładce "Promuj nas" umieszczono specjalne konferencyjne bannery i wlepki, które można umieszczać na stronach internetowych, blogach, stopkach e-maili.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest limitowana, w związku z czym kto pierwszy, ten lepszy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s