Coś tu śmierdzi – nk.pl

Posted: 28 czerwca 2010 in Computers and Internet

Nasza Klasa tak często krytykowana za dziwne działania chce teraz bezczelnie zrobić kasę na swoich użytkownikach. Zanim zaakceptujecie nowy regulamin zastanówcie się czy warto.

Zgodnie z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (…) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (…) wyrażam zgodę na nieodpłatne przetwarzanie i wykorzystanie przez spółkę „Nasza Klasa Sp. z o.o.”, (…) mojego zdjęcia głównego (w tym wizerunku) umieszczonego w ramach portalu prowadzonego pod adresem nk.pl (dalej również: „Serwis”) wraz z imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem w celu umożliwienia prawidłowego i pełnego funkcjonowania świadczonych przez Spółkę usług lub funkcjonalności, jak również w celach reklamowych Spółki i jej kontrahentów, w ramach Serwisu lub poza Serwisem, w szczególności realizując cel społecznościowy. Udostępnione przeze mnie dane osobowe, wizerunek będą chronione przez Spółkę z zachowaniem najwyższej staranności, a w szczególności nie zostaną bezprawnie przekazane przez Spółkę podmiotom trzecim.

Ja wiem że dużo osób nie czyta EULA produktów ale to co robi NK.pl jest już naprawdę poniżej krytyki. Niestety wiele osób klepnie nowy regulamin bez czytania ale ja zdecydowanie nie zgadzam się by oni robili kasę korzystając z mojego zdjęcia i danych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s