Bezpłatna transmisja płatnej konferencji „XXVI Jesienne Spotkania PTI”

Posted: 13 października 2010 in Computers and Internet

Jako naczelny portalu VirtualStudy.pl chciałbym zaprosić Was na bezpłatną transmisje online trzech dni konferencji XXVI Jesienne Spotkania PTI. Odbędzie się ona w dniach 18-22 października 2010 r. w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle.

Spotkania Polskiego Towarzystwa Informatycznego odbywają się regularnie od 1984 r. Ich celem jest umożliwienie spotkań informatyków z użytkownikami, uczonymi i producentami środków informatyki.

W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy, którzy w swoich działaniach „mają coś wspólnego z komputerami”. Konferencja jest przeznaczona dla osób, które po pierwsze potrzebują zrozumieć, co potrafią, a czego nie komputery, a po drugie chcą podzielić się doświadczeniami i problematami z innymi, zajmującymi się podobną do ich sferą stosowania informatyki. Choć większość wykładowców to informatycy, jednak tradycją spotkań jest zrozumiała forma przekazu, mimo, że wysoce profesjonalne, wykłady adresowane są do szerszej publiczności.

Transmisja to wynik współpracy zarządu PTI i portalu VirtualStudy.pl. Dzięki niej większość sesji dostępnych podczas tej konferencji będzie transmitowana za pośrednictwem portalu VirtualStudy.pl. Konferencja jest imprezą płatną, ale dzięki transmisjom poprzez portal VirtualStudy.pl będzie można oglądać je bezpłatnie.

Program trzydniowej konferencji dzieli się na trzy bloki poświęcone tematom, które dotyczą ludzi (21.X), technologii (20.X) i zarządzania (19.X).

Uwaga: na tą chwilę nie wiemy czy sesje zostaną opublikowane w formie Webcastów, czyli zalecamy oglądanie sesji online za pomocą LiveMeeting.

Rejestracja oraz agenda http://virtualstudy.pl/component/jevents/week.listevents/2010/10/18/-

Zapraszam do udziału w konferencji.

Reklamy
Komentarze
 1. Zygmunt pisze:

  Robercie, dzięki za tą transmisję 🙂
  Super, że dzięki temu można wziąć udział w takich wydarzeniach. Było ciekawie
  I tylko jestem zaskoczony, że było tak mało słuchaczy on-line. Może ze względu na porę dnia?

 2. Prosze bardzo. Szkoda właśnie tej frekwencji bo naprawde mocno napracowalismy sie nie wspominajac juz o kosztach.
  Ciesze sie ze sie podobala – juz pracujemy nad jej obrobieniem i opublikowaniem

 3. Zygmunt pisze:

  Ogólnie jakoś tak się dziwię, np. na spotkaniach grup, które są transmitowane przez LM, że tak mało osób. Pamiętam np. jak kiedyś „byłem” online na spotkaniu grupy Pauli… ja i jeszcze jedna osoba.
  A przecież tak często słychać narzekania, że chętnie tylko daleko, bo tylko W-wa… a takie transmisje (chociaż nie zastąpią często bytności – spotkań face to face) dają jednak szanse uczestnictwa!

  Hm… może z czasem ? 😉

 4. Jest to jakis problem. Szczegolnie ze ludzie powinni zrozumiec jedno. Jesli nie beda uczeszczac na spotkania to nie bedziemy icha, przynajmiej jako VirtualStudy.pl, realizowac. Przykre, szczegolnei ze frekwencja na poczatku byla bardzo duza – wiem ze sie ludzie wypalaja i im sie zgobywanie wiedzy nudzi … ale az tak?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s