Finalny IE 9 gotowy do pobrania

Posted: 15 marca 2011 in Computers and Internet
Tagi: ,

Ostatnio wojna przeglądarek jest coraz bardziej ostra. Myśle że wyjdzie nam na dobre – szczególnie w świecie PC. Choć ja naprawdę niemogę doczekać się porządnej przeglądarki na urządzenia mobilne – w pełni obsługującej dziwadła typu Flash, Java, Silverlight J

Tak czy owak możecie już pobierać finalną wersję Internet Explorer 9. Jest ona dostępna na stronie http://www.twojanowa.pl .

Cytując notkę prasową Microsoft (plus poprawienie jednej drobnej literówki, która im się w tekście przydarzyła 😉 albo mój Word był bardziej dociekliwy):

  • Przyspieszane sprzętowo wyświetlanie tekstu, grafiki i plików wideo.
  • Szybsza instalacja i szybsze uruchamianie.
  • Maksimum treści, minimum programu.
  • Absolutna symbioza z Windows 7 – przeciąganie stron, aby wyświetlały się obok siebie,
    listy szybkiego dostępu, przypinanie stron, aby podglądać je na pasku zadań, nakładające się ikony, dzięki czemu informacje o ulubionej stronie pojawiają się bezpośrednio na pasku zadań,
    np. liczba wiadomości.
  • One Box, magiczny pasek adresowy podpowie ci czego szukasz – wystarczy zacząć wpisywać adres lub termin kojarzący się z serwisem, aby w mgnieniu oka się tam znaleźć. Internet Exploer 9 zaciera różnicę między wyszukiwaniem a surfowaniem. Wszystko z absolutnym poszanowaniem prywatności. To internauta decyduje, czy dostawcy wyszukiwania będą znali jego historię wyszukiwania.
  • Nowa definicja bezpieczeństwa – możliwość wyłudzenia danych, strony ze złą reputacją czy złośliwe oprogramowanie przestają już być problemem.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s